Informacje

Kontakt

Marlena Urbaniak Limonkowy szyk

Czestków F 30

98-113 Buczek

NIP:
8311611709
REGON:
100977217
E-mail:
Telefon:
693068381

O sprzedającym

SKLEP PRZENIESIONY wejdź na www.limonkowyszyk.home.pl


Sklep prowadzony przez firmę:

Marlena Urbaniak "Limonkowy szyk"
Czestków F 30,
98-113 Buczek


tel: 693 068 381 (Plus)
e-mail: limonkowy.szyk@gmail.com

Filia: ul. Polna 2, 98-100 Łask

NIP 8311611709    Regon 100977217

Certyfikat jakosci sklepu

 


Płatność/dostawa

SKLEP PRZENIESIONY wejdź na www.limonkowyszyk.home.pl


Wszystkie paczki wysyłam Pocztą Polską.


Do ceny zakupionej przez Państwa biżuterię proszę doliczyć koszt dostawy:

*6.00zł-list polecony ekonomiczny

 

*6.50zł- list polecony priorytetowy


Przy zakupie większej ilości biżuterii koszt dostawy nie zmienia się.

Zakupione produkty wysyłam w ciągu 48h w kopercie bąbelkowej dzięki czemu otrzymają Państwo produkt w nienaruszonym stanie.


FORMA PŁATNOŚCI:

 

Przelewem bankowym na konto:

32 1240 3288 1111 0010 3618 0803

Marlena Urbaniak "Limonkowy szyk"

Czestków F 30

98-113 Buczek


W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko

 

 

Ponieważ wszystkie produkty wystawione w sklepie internetowym są jednocześnie sprzedawane w sklepie stacjonarnym zastrzegam, że pierwszeństwo zakupu pozostaje w sklepie stacjonarnym. Staram się nie dopuszczać do takiej sytuacji aby sprzedane produkty nie miały zmienionego statusu ale w razie czego informację taką otrzymają Państwo zaraz po złożeniu zamówienia.

 

Dziękuje i pozdrawiam

 

Regulamin

SKLEP PRZENIESIONY wejdź na www.limonkowyszyk.home.pl

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.limonkowyszyk.otwarte24.pl
 

WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy działający pod adresem

  www.limonkowyszyk.otwarte24.pl

  prowadzony jest przez firmę Marlena Urbaniak Limonkowy szyk (zwana dalej Firmą Limonkowy szyk), z siedzibą : Czestków F 30 98-113 Buczek, NIP:831-161-17-09, REGON: 100977217

 2. Sklep internetowy umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę  www.limonkowyszyk.otwarte24.pl

 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym limonkowyszyk.otwarte24.pl są podane w złotych polskich.

 5. Firma Limonkowy szyk zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 6. Firma Limonkowy szyk oferuje prezentowane w sklepie internetowym towary w określonych cennikiem cenach i na zasadach określonych niniejszym regulaminem.

 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 1. Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym jest udostępnienie wszystkich danych wymaganych w formularzu zamówienia. Formularze zamówienia wypełnione nieprawidłowo nie będą rozpatrywane.

 2. Podane przez Klienta w formularzu zamówienia dane, w tym  adres e-mail i telefon zostaną wykorzystane  do realizacji złożonych zamówień oraz realizacji prawnie usprawiedliwionych celów Firmy Limonkowy szyk. Dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. nr 101/2002, poz. 928). Informujemy także, ze przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak może skutkować brakiem możliwości realizacji zamówienia.

 3. Warunkiem realizacji przez Firmę Limonkowy szyk złożonych zamówień jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia.

 4. Firma Limonkowy szyk zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia przy pomocy wszelkich dostępnych jej środków oraz na własny koszt. Weryfikacja ta będzie dokonywana przed realizacją zamówienia. Dotyczy ona w szczególności połączeń telefonicznych lub korespondencji mailowej z Klientem celem stwierdzenia prawidłowości zamówienia.

 5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Firma Limonkowy szyk zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta, podając przyczynę wstrzymania realizacji zamówienia.

 6. Zakupione towary są dostarczane na adres wskazany w formularzu zamówienia.

 7. Zamówiony towar zostanie dostarczony wyłącznie do kraju podanego w opisie lub sposobie dostawy dla danego towaru. Dostawy do krajów niewskazanych w opisach lub sposobie dostawy dla danego produktu nie będą realizowane a związane z nimi zamówienia uważa się za nieważne.

 8. Klient ma prawo wyboru sposobu dostawy towaru, zgodnie z formularzem zamówienia.

 9. Opłatę związaną z dostarczeniem przesyłki pokrywa Klient, chyba że Firma Limonkowy szyk zdecyduje na mocy wprowadzonej oferty dla danego towaru, o zwolnieniu Klienta z konieczności poniesienia takiej opłaty, o czym Klient zostanie wyraźnie poinformowany w opisie danego towaru. W takim przypadku koszty przesyłki są pokrywane przez Firmę Limonkowy szyk.

 

GWARANCJE I REKLAMACJE

 1. Towary oferowane w sklepie internetowym www.limonkowyszyk.otwarte24.pl są objęte gwarancją producenta. Jeżeli Klient stwierdzi w zakupionym towarze wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować pisemnie o zaistniałym fakcie i odesłać odpowiednio zabezpieczony towar będący przedmiotem reklamacji.

 2. Klient jest zobowiązany do zwyczajowego zabezpieczenia odsyłanego towaru w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie. Do paczki należy dołączyć opis stwierdzonych wad.

 3. W przypadku stwierdzenia zasadności reklamacji towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, Klientowi zostanie zaoferowany zwrot pieniędzy powiększony o koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego.

 4. Reklamacje należy składać na adres: Marlena Urbaniak Limonkowy szyk Czestkó F 30 98-113 Buczek, email: limonkowy.szyk@gmail.com tel: 693-068-381

 5. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000. r., Nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie internetowym www.limonkowyszyk.otwarte24.pl  bez podania przyczyny w ciągu 10 (dziesięciu) dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas gdy towar nie nosi śladów używania i nie został w żaden sposób zniszczony (w tym zdjęta folia). Polityka SP gwarantuje zwrot wartości towaru w przypadku spełnienia wyżej wymienionych warunków. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem lub przekazem pocztowym w kwocie zapłaconej sumy pomniejszonej o koszty dostawy (o ile te koszty zostały dla danego towaru określone). Koszty odesłania (zwrotu) towaru do Firmy Limonkowy szyk obciążają Klienta.

 6. Firma Limonkowy szyk nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych na wskazany adres za pobraniem.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę

Inne

SKLEP PRZENIESIONY wejdź na www.limonkowyszyk.home.pl

 

Jeśli ktoś posiada handel obwoźny, mały sklepik, salon kosmetyczny lub fryzjerski, proponujemy współpracę na zasadzie komisu tzn. rozliczamy się tylko za ten towar który się sprzeda a stary wymieniamy na nowy z częstotliwością powiedzmy co kilka tygodni.

Zapraszamy do współpracy.

 

Dlaczego możesz mi zaufać?
1.
Traktuję klientów tak, jak sama chciałabym być traktowana
2. Zależy mi na budowaniu trwałych relacji z klientami
3. Szanuję Ciebie i Twój czas, dlatego wciąż szukam nowych sposobów, by nasza współpraca była szybka i przyjemna
4. Sprzedawane przeze mnie produkty są wysokiej jakości, nie chcę Cię zawieść
5. Wszystko sprzedaję jako firma. Nabywając moje produkty nie przyczyniasz się do rozwoju szarej strefy-
gratuluję wyboru
!

Zachęcam do zakupów :)